REGULAMIN - Ignac Tokarczyk Fotografia
50887
page-template-default,page,page-id-50887,edgt-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-2.0, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive
 1. Niniejszy regulamin jest zbiorem zasad, które obowiązują zarówno fotografa jak i klienta. Klient rezerwując termin sesji i wpłacając zadatek jednocześnie akceptuje jego treść. Brak znajomości regulaminu nie zwalnia Klienta z jego przestrzegania.
 2. Po rezerwacji terminu sesji klient ma trzy dni na dokonanie wpłaty zadatku w wysokości 200 zł na numer konta: 86 1140 2004 0000 3202 8259 1727 Brak wpłaty będzie interpretowany jako rezygnacja z sesji.
 3. Płatność za sesję zdjęciową odbywa się w dniu wykonania sesji – gotówką lub przelewem.
 4. Klient otrzymuje zdjęcia w formie cyfrowej udostępnione na serwerze.
 5. Otrzymane zdjęcia są wybrane i poddane postprodukcji przez fotografa.
 6. Klient chcący dokonać swojego wyboru zdjęć musi uiścić dodatkową opłatę w wysokości 100zł
 7. Klient nie może otrzymać surowych, nie poddanych postprodukcji fotografii.
 8. Otrzymane zdjęcia stanowią skończony i kompletny utwór. Bez zgody fotografa nie wolno ich poddawać dalszej edycji.
 9. W przypadku kiedy klient chciałby otrzymać więcej zdjęć niż wynikało to z pierwotnych założeń, uiszcza dodatkową opłatę proporcjonalną do ilości dodatkowych ujęć.
 10. Zamawiając sesję zdjęciową u Ignacego Tokarczyka, przyjmuje się się, że Klient w pełni zna i akceptuje założenia pracy fotografa. Dotyczy to zarówno sposobu fotografowania, procesu postprodukcji oraz estetyki. Reklamacje dotyczące ww. zagadnień nie będą rozpatrywane.  Dlatego bardzo proszę o zapoznanie się z moim portfolio i przemyślaną decyzję. Każda sesja różni się od siebie. Różnice wynikają między innymi z takich czynników jak miejsce wykonywania sesji, pory roku/dnia, światła, czy indywidualnych cech fotografowanej osoby.
 11. Wykorzystywanie powstałych podczas sesji zdjęć w celach komercyjnych jest zabronione bez wcześniejszej zgody fotografa.
 12. Wykonane fotografie zostaną udostępnione klientowi w terminie do 4 tygodni od sesji. W wyjątkowych sytuacjach czas może ulec wydłużeniu, jednak wtedy fotograf wcześniej powiadomi Klienta.
 13. Zaproszenia/vouchery na sesję zdjęciową mają ważność 4 miesięcy od daty zakupu. W tym czasie obdarowana osoba musi skontaktować się z fotografem w celu umówienia sesji. Po upływie terminu ważności zaproszenie/voucher przepada.