Warsztaty - Ignac Tokarczyk Fotografia
warsztaty fotograficzne. warsztaty fotograficzne lublin. warsztaty portretu. portret intymny.
50545
page-template-default,page,page-id-50545,edgt-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-2.0, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

Od kilku lat prowadzę warsztaty fotograficzne. Spotykam się z entuzjastami fotografii m.in. w Bieszczadach, na Śląsku lub pięknym Roztoczu. Trzon stanowi cykl „Portret Intymny”. Zajmuję się w nim głównie fotografią kobiecą. Nie lubię dzielenia fotografii na portretową, sensualną, aktową. Są to dla mnie sztuczne podziały. Dlatego myśląc nad opisaniem swojej pracy, doszedłem do wniosku, ze te dwa słowa stanowią najpełniejszą definicję. Zapraszam wszystkich, chcących poznać mój warsztat i podejście do tej tematyki. Porozmawiamy o technice, środkach wyrazu i co chyba najważniejsze o pracy z modelką.

Dużym zainteresowaniem cieszą się też zajęcia z portretu męskiego. Razem z uczestnikami próbujemy znaleźć sposoby pokazania męskości na fotografiach. Omawiamy różne scenariusze oświetleniowe. Pracujemy w świetle naturalnym jak i studyjnym.

Dla osób stroniących od grupowych zajęć proponuję spotkania indywidualne. Możemy ustalić tematykę i program warsztatów. Zapraszam do kontaktu!

Wszelkie informacje o planowanych terminach znajdziecie na Facebooku oraz Instagramie